ساخته ورزشگاه پرسپولیس هواداران پرسپولیس

ساخته: ورزشگاه پرسپولیس هواداران پرسپولیس هادی نوروزی همسر هادی نوروزی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی توصیه سخنگوی قوه مجریه به رییس دستگاه قضا

سخنگوی دولت گفت: توصیه می کنم مدیر قوه‌قضائیه به جای کشاندن بعضی مباحث به سطح جامعه آنها را در جلسه شورای عالی امنیت ملی که خود عضو ‌آن است مطرح کند.

توصیه سخنگوی قوه مجریه به رییس دستگاه قضا

توصیه سخنگوی قوه مجریه به رییس دستگاه قضا

عبارات مهم : اسلامی

سخنگوی دولت گفت: توصیه می کنم مدیر قوه قضائیه به جای کشاندن بعضی مباحث به سطح جامعه آنها را در جلسه شورای عالی امنیت ملی که خود عضو آن است مطرح کند.

به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت صبح امروز(سه شنبه) درنشست خبری خود با رسانه ها در تصویر العمل به بیانات دیروز مدیر قوه قضائیه راجع به مسئله حصر اظهار کرد: قدرت در ساختار نظام جمهوری اسلامی بین سه قوه توزیع شده است و مدیر جمهور مدیر قوه مجریه و مسئول اجرای قانون اساسی است و از اختیارات خود استفاده می کند. به نظر نمی رسد اگر مدیر قوه قضائیه مطلبی داردباید آن را در سطح جامعه مطرح کند. این باعث می شود بعضی مباحث که جریانات متخاصم با یکدیگر دارند به قوا هم تسری پیدا کند.

توصیه سخنگوی قوه مجریه به رییس دستگاه قضا

وی ادامه داد: توصیه می کنم سروران محترم حتما اگر صحبتی دارند درجلسات مطرح کنند. یکی از آنها شورای عالی امنیت ملی است که با توجه به اینکه مدیر قوه قضائیه در آن عضو هستند اگر در جلسات شرکت کنند می توانند در آنجا مطرح کنند و آنجا می توان بحث کرد. اینکه این مباحث را به سطح جامعه بکشانیم به نظر نمی رسد خبر خوبی به داخل و خارج و مردمی که توقع خدمت دارند برساند.

نوبخت همچنین در تصویر العمل به بیانات ابراهیم رئیسی که صحبتهایی در زمینه مهندسی آرا انجام داده بود و مباحثی که راجع به رای حلال و حرام مطرح می شود تصریح کرد: ما نسبت به گفته دیگران پاسخ نمی دهیم و نسبت به سیاستهای دولت پاسخ گو هستیم. سیاست دولت این است که ملت کشور عزیزمان ایران بدون تقسیم بندی طبقات و آرا عزیز هستند. چه آنها که به آقای روحانی رای دادند و چه آنها که رای نداده اند همه جهت ما محترم هستند و جهت رسیدن به رشد هشت درصدی نیاز داریم از همه مردم استفاده کنیم.

سخنگوی دولت گفت: توصیه می کنم مدیر قوه‌قضائیه به جای کشاندن بعضی مباحث به سطح جامعه آنها را در جلسه شورای عالی امنیت ملی که خود عضو ‌آن است مطرح کند.

وی با بیان اینکه دولت مصمم است ضمن احترام به آن 16 میلیون که به دولت رای نداده اند به خواسته هایشان اهمیت بدهد افزود: از توانمندیهای این عزیزان جهت توسعه ملی استفاده می کنیم. قطعا این مهندسی انتخابات سخن درستی نیست و باید این واژگان تعریف شوند، که چه می گوییم. ضمن تکذیب مهندسی انتخابات یادآور می شوم که فرآیند انتخابات به وسیله شورای نگهبان تحت نظارت بوده است.

نوبخت اضافه کرد: همه اینها به 29 اردیبهشت باز می گردد. قبل از آن کاندیداها از برنامه های خود دفاع می کردند ومتاسفانه شاهد بودیم بعضی مرزهای اخلاق را در نوردیدند. هرکس در هرجایی از فرصتهایی که داشت برخوردار شد. رقبای آقای روحانی از بیان بعضی نظرات که غیر واقعی و نادرست هم بود فروگزار نکردند و این رای دهی با نظارت شورای نگهبان صورت گرفت و شورای نگهبان در شمارش آرا جهت همه صندوق ها ناظر داشت. شمارش آرا به صورت صحیح وسالم انجام شده است و به دفعات اعضای شورای نگهبان و سخنگوی آن گفته اند که اتفاقی که در نتبجه انتخابات تاثیر بگذارد، پیش نیامده است.

سخنگوی دولت همچنین بیان کرد: بالاخره مردم با دیدن همه صحبتها رای خود را دادند و انتظار داریم شورای نگهبان در وقت قانونی خود نظرش را بگوید. 15 16 میلیون هم رای خوبی است و نباید احساس شکست کنند. اینجا کسی شکست نخورده بلکه ملت کشور عزیزمان ایران پیروز شده است ؛ ملتی که ساعتها صف کشید و رای داد. این انتخابات پاسخ به بعضی شبهات بود و نشان داد که انتخابات جمهوری اسلامی کاملا مردم سالار هست. رای مردم داخل و خارج از کشور نشان می دهد که مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی کاملا قابل اعتماد است.

توصیه سخنگوی قوه مجریه به رییس دستگاه قضا

وی تاکید کرد: به نظر می رسد باید اقدام جوانمردانه، اخلاقی و مردانه آقای ناطق نوری را در دوم خرداد76 یادآوری کنیم که هنوز هنگامی که شمارش آرا تمام نشده بود و متوجه شدند رقیبشان پیروز انتخابات است در پیامی تبریک گفتند. البته شاید دوستان بخواهند باز این کار را ادامه دهند ولی دولت مصمم است که تعهداتی را که در برابر مردم دارد و به مطالبات مردم پاسخ دهد و تصمیم دارد از ظرفیت همه جهت رشد و توسعه کشور استفاده کند.

ادامه دارد

سخنگوی دولت گفت: توصیه می کنم مدیر قوه‌قضائیه به جای کشاندن بعضی مباحث به سطح جامعه آنها را در جلسه شورای عالی امنیت ملی که خود عضو ‌آن است مطرح کند.

واژه های کلیدی: اسلامی | نگهبان | استفاده | انتخابات | قوه مجریه | قوه قضائیه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs