ساخته ورزشگاه پرسپولیس هواداران پرسپولیس

ساخته: ورزشگاه پرسپولیس هواداران پرسپولیس هادی نوروزی همسر هادی نوروزی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری صداوسیما هرکس را نپسندد ممنوع الخبر می کند/ تریبون در اختیارمداحان وتبلیغات اشرافی است ، روزنامه جمهوری

برنامه‌های زنده رسانه ملی به خاص تلویزیون، یکی از مسئله سازترین بخش‌های این رسانه است.

صداوسیما هرکس را نپسندد ممنوع الخبر می کند/ تریبون در اختیارمداحان وتبلیغات اشرافی است ، روزنامه جمهوری

روزنامه جمهوری:صداوسیما هرکس را نپسندد ممنوع الخبر می کند/تریبون در اختیارمداحان وتبلیغات اشرافی است

عبارات مهم : ممنوع

برنامه های زنده رسانه ملی به خاص تلویزیون، یکی از مسئله سازترین بخش های این رسانه است.

علاوه بر آن زن ها که مناسب ترین وقت های باردار شدن و ضرورت ماساژ دادن پاهای شوهران را اموزش می دهند و توصیه می کنند و یا کارشناسان دینی، اعم از زن و مرد، که معجزاتی جهت بادمجان و شتر به خورد بینندگان برنامه های خود می دهند، کارشناسان سیاسی و اعتقادی این رسانه هم پرسشها زیادی تولید می کنند که برطرف و رجوع کردن آنها کار حضرت فیل است.

اینکه فردی را به عنوان صاحب نظر در فقه، تاریخ، علم کلام، سیاست، روان شناسی، امور نظامی، فلسفه، عرفان، علوم قرآنی، حدیث و… در یک برنامه زنده میان جمعی که فقط موظفند تصدیق کنند می نشانید و او راجع به هر چیز و هر کس که بخواهد اظهارنظر می کند و خود را معیار اسلام می داند و آسمان و ریسمان می بافد تا خودش را ثابت و دیگران را نفی کند، این چگونه برنامه ای جهت آشنا کردن مردم با اسلام و انقلاب و سیاست می تواند باشد؟ اینکه در بررسی پرسشها سیاسی داخلی فقط افرادی از یک نحوه تفکر را کنار هم بنشانید و همان را که خودتان می خواهید از زبانشان پخش کنید، می دانید چه بازتاب منفی دارد؟ اینکه تلویزیون به ابزاری جهت مطرح شدن مداحانی شده است که خود را مجاز به آلوده کردن عزاداری ها به خواب و خیال و دروغ و دخالت در سیاست و آینده کشور می دانند، تبدیل شود می دانید چه به سرنوشت دین آورده است؟

اینکه آگهی های بازرگانی شما زندگی اشرافی را ترویج کند و جهت به دست آوردن درآمد زیاد هیچ خط قرمزی را رعایت نکند چه نسبتی با دانشگاه بودن رسانه ملی که تعریف امام خمینی از این رسانه است می تواند داشته باشد؟ اینکه شرکت هائی معرفی شوندکه با سخاوتمندی! هر روز یک خودروی گران قیمت و میلیاردها تومان پول و منزل به خریداران کالاهایشان هدیه می دهند، می دانید چه بلائی بر سر اقتصاد کشور می آورد؟

صداوسیما هرکس را نپسندد ممنوع الخبر می کند/ تریبون در اختیارمداحان وتبلیغات اشرافی است ، روزنامه جمهوری

از اینها حساس تر، بازی کردن با آبروی افراد هست. اینکه گزارشگرانی موظف شوند با سر هم بندی کردن راست و دروغ، این و آن را به خاطر اینکه حرفی غیر از حرف شما دارند وابسته به آمریکا و صهیونیسم معرفی کنند و هر برچسبی که بخواهند به پیشانی آنها بچسبانند و به آنها حق دفاع از خود را ندهید، چه تناسبی با رسالت رسانه ملی دارد؟ اینکه افراد شاخص و انقلابی و خدوم صرفاً به علت اینکه طور دیگری فکر می کنند یا حرف هائی دارند که شما نمی پسندید، ممنوع التصویر و ممنوع الخبر شوند و در مقابل، افرادی را که جز تکرار مکررات بی فایده حرف دیگری ندارند هر روز مطرح کنید، چه تناسبی با رسالت رسانه ای شما دارد؟

این کارها اعتبار رسانه ملی را کم کردن می دهد و این چیزی است که به نفع هیچکس نیست. ما می خواهیم رسانه ملی در چشم همه معتبر باشد و آحاد مردم تمام برنامه ها و اخبار آن را منبع و مرجع بدانند و هیچ رسانه دیگری را جایگزین آن نکنند. این کشور و این نظام به رسانه ملی مورد اعتماد و صاحب نفوذ نیاز دارد، رسانه ای که منعکس کننده نظر عموم مردم باشد و البته خط قرمزش، امنیت ملی و حفاظت از نظام جمهوری اسلامی باشد.

اگر دست اندرکاران رسانه ملی جهت برطرف ساختن این نواقص و باز گرداندن آن به جایگاه واقعی یک رسانه تراز نظام جمهوری اسلامی تلاش کنند، قطعاً موفق خواهند شد و از حمایت عموم نیز برخوردار خواهند بود.

برنامه‌های زنده رسانه ملی به خاص تلویزیون، یکی از مسئله سازترین بخش‌های این رسانه است.

روزنامه جمهوری اسلامی

واژه های کلیدی: ممنوع | اسلامی | برنامه | رسانه ای | روزنامه | رسانه ملی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs